Jak zostać członkiem PTTK?

Polskie Towarzystwo Turystyczno- Krajoznawcze jest stowarzyszeniem skupiającym turystów, którzy zrzeszają się w celu uprawiania turystyki i krajoznawstwa oraz swój czas, siły i umiejętność poświęcają pracy społecznej w Towarzystwie. W Towarzystwie zrzeszonych jest około 60 tysięcy członków zwyczajnych PTTK opłacających regularnie składkę członkowską. Przyjdź do siedziby Oddziału PTTK "Szaniec" - Al. Niepodległości 4, pok.13 (parter) /dyżury w każdy wtorek g.16.00-18.00 lub skontaktuj się telefoniczne bądź mailowo.

Potrzebne będą następujące rzeczy:
* wypełniona deklaracja - otrzymasz ją na miejscu,
* dwie fotografie (legitymacyjne),
* pieniądze na składkę oraz wpisowe (w roku 2019 wpisowe (jednorazowe)dla dzieci i młodzieży wynosi 6zł, dla studentów 8zł, a dla dorosłych 15zł oraz składka roczna w wysokości 30zł/25zł ulgowa i 55zł normalna)